post

Keď sa otáča za každou druhou sukňou, nepomôže ti ani keby si bola MISS WORLD

Si to najlepšie, čo ma v živote stretlo,“ povedal mi a vzápätí sa začal obzerať po žene, ktorá okolo nás prešla.

„Si úplne úžasná a jedinečná.“ Bla, bla, bla.

Takýchto chlapov sú mraky, ešte šťastie, že nie sú všetci rovnakí.

Pokrytectvo v priamom prenose

Bol koncert alebo nejaká žúrka. Nie je to podstatné, len dôležité je, že tam tiekol alkohol. Otáčal sa za každou druhou babou, pri vyššej hladine alkoholu chytal divné stavy, ktoré mu ale nebránili pri podvádzaní.

Ja som taká sprostá, že viac inklinujem k monogamii a tak si neviem predstaviť byť vo vzťahu neverná. Nikdy sa mi to nestalo. Len tak som sa bavila so svojim kamarátom a môj frajer sukničkár nás videl a ihneď bol veľmi nahnevaný, odmietal sa so mnou baviť. Vôbec som tomu nerozumela, veď som sa len rozprávala, nič viac. Aby sa mi pomstil (aj keď nebolo vlastne za čo), tak začal veľmi dôverne koketovať s inými ženami. Pokrytectvo v priamom prenose. Som rada, že je to za mnou.

Existujú typy chlapov, ktorým sa páči takmer každá žena a v kombinácii so závislosťou na alkohole to tvorí (samo)vražednú kombináciu pre takéhoto chlapa i jeho (milióntu) partnerku. Pokiaľ tá partnerka je podobne naladená, prípadne jej nevadí takéto správanie, tak beriem späť. Mne to však veľmi prekážalo.

Neskôr som si uvedomila, že pekných žien je veľmi veľa a aj keby som MISS UNIVERSE, nič mi to pri takomto chlapovi nie je platné.

Dlho ma priťahovali takýto chlapi a vlastne dodnes neviem, prečo to tak bolo. Isté je, že sa to so mnou vlieklo dlhú dobu. Z čoho už som taká znechutená, že nemám náladu na ďalší vzťah. Aj keď si uvedomujem, že existujú aj iní a lepší chlapi.

A teraz jedna moja báseň na túto tému v slovakizovanej češtine 😀

LHÁŘ

Milovník žen
a dobrého piva.
Neváží si nic,
tak už to u takovejch bejvá.

Do klína se mu naivky hrnuli.
Nejednu jeho lživé pohádky sejmuli.

Nepoučí se a nezmění…
Lže, že si jenom ty v jeho snění,
že nemiloval nikoho jako tebe,
že by ti snesl kousek z nebe…

Nevěř mu,
je to lhář!
Zvlásť pro dívku,
co je introvertní samotář….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.